بارگیری...

کنسول دو درب جناقی

بازدید : 9521

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
ارتفاع:92
طول:113
عرض:48
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 5,300,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

کنسول دو درب جناقی از جنس چوب راش و ام دی اف می باشد.پایه ها و اسکلت اصلی که کلاف های کنسول دو درب جناقی را تشکیل می دهد از جنس چوب راش می باشد.چوب راش بدلیل مقاومت بالا در برابر عوامل خارجی استحکام بالایی به کنسول دو درب جناقی بخشیده است.در ساخت کنسول دو درب جناقی از چوب روس و راش می توان استفاده کرد.با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش ویژگی هر کدام را می توانید مشاهده کنید.

کنسول دو درب جناقی از روکش کاوازینکو ساخته شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش ملچ و آکاژو از شفافیت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

انواع روکش های چوب  در ساخت کنسول دو درب جناقی می توانیم استفاده کنیم که یکی از آن ها روگش گردو است.روکش گردو لایه نازکی از چوب گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب می باشد و جلوه به خصوصی به کنسول دو درب جناقی می بخشد.

بر روی بدنه کنسول دو درب جناقی رنگ پولیشی قرار گرفته است که ضد خش می باشد.ضدخش بودن رنگ پولیشی سبب نگهداری از سطوح کنسول دو درب جناقی و همچنین شفافیت بیشتر شده است.کنسول دو درب جناقی به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که جلوه به خصوصی می گیرد و شفافیت آن دو چندان می شود.

کنسول دو درب جناقی در مدل های طلایی، سفید ، کرم خش و معرق طراحی شده است.در نمونه معرق کنسول دو درب جناقی ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.در صورت ایجاد لکه بر روی کنسول دو درب جناقی می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط