بارگیری...

کنسول سه درب تمام خمره

بازدید : 15000

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور

ارتفاع:92
طول:172
عرض:50

شماره تماس:
09154444590در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   09154444590

کنسول سه درب تمام خمره از جنس چوب راش و ام دی اف می باشد.اسکلت اصلی و پایه های کنسول سه درب تمام خمره از چوب راش ساخته شده است و با توجه به اینکه چوب راش در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم می باشد، کنسول سه درب تمام خمره نیز بسیار مقاوم می باشد.ام دی اف به کار رفته در کنسول سه درب تمام خمره نسبت به نیوپان از مقاومت و شکل پذیری بالایی برخوردار است.روکش ام دی اف در کنسول سه درب تمام خمره در قسمت هایی همچون درب ها و کشو ها به کار رفته است.

کنسول سه درب تمام خمره، برنزخور می باشد و در رنگ های سفید، قهوه ای و معرق طراحی شده است که با میز تلویزیون برنزخور ست می باشد..همچنین کنسول سه درب تمام خمره در مدل دو درب نیز طراحی شده است که می توان در ساخت کنسول از چوب روس و راش استفاده کرد.با مطالعه مقالعه تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی ها و تفاوت های این دو چوب را بدانید.

در نمونه معرق کنسول سه درب تمام خمره روکش معرق ابتدا به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.برای مشاهده انواع آینه کنسول می توانید مقاله آینه کنسول معرق را مطالعه کنید.

بر روی بدنه کنسول سه درب تمام خمره رنگ پولیشی به کار رفته است.رنگ پولیشی باعث نگهداری و مقاومت سطوح کنسول سه درب تمام خمره می شود و جلوه به خصوصی به آن می دهد.در آخرین مرحله ساخت کنسول سه درب تمام خمره به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود و با کنار هم قرار گرفتن رنگ آمیزی و نجاری جلوه زیبایی به کنسول سه درب تمام خمره داده می شود.

همچنین در ساخت کنسول سه درب تمام خمره از روکش کاوازینکو ایتالیایی نیز استفاده شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی نسبت به روکش های آکاژو و ملچ از کیفیت و شفافیت بیشتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد.

انواع روکش های چوب که در ساخت کنسول سه درب تمام خمره استفاده می شود را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از روکش هایی که می توان در ساخت کنسول سه درب تمام خمره استفاده کرد، روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد و جلوه به خصوصی به آینه کنسول می دهد.

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح کنسول سه درب تمام خمره کافیست چند دقیقه صبر کنید تا لکه بخار شود و کاملا محو شود.در صورت از بین نرفتن لکه می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط