بازدید : 6672

دسته بندی : کنسول

ارسال به سراسر کشور

ابعاد:
طول ۱۵۰
ارتفاع ۹۵
عرض۴۸

شماره تماس:
09154444590کنسول سه درب جناقی کشودار از جنس چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.چوب راش در برابر حشرات چوب خوار مقاوم بوده و بنا براین دوام و بقای زیادی دارد.ام دی اف نیز در برابر پوسیدگی ورطوبت مقاوم است.در ساخت کنسول سه درب جناقی کشودار از چوب راش و روس می توان استفاده کرد که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به توضیح آن پرداخته ایم.

روکش کنسول سه درب جناقی کشودار روکش کاوازینکو ایتالیایی می باشد که نسبت به روکش های ملچ و آکاژو و ملامینه از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.انواع روکش های چوب می توان در ساخت کنسول سه درب جناقی کشودار استفاده کرد که یکی از آن ها روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد.

بر روی بدنه کنسول سه درب جناقی کشودار رنگ پولیشی قرار گرفته است که ضدخش می باشد و علاوه بر نگهداری از سطوح کنسول سه درب جناقی کشودار باعث شفافیت بیشتر آن نیز می شود.در صورت ایجاد لکه بر روی بدنه کنسول سه درب جناقی کشودار می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید و کنسول سه درب جناقی کشودار را به حالت اول برگردانید.

کنسول سه درب جناقی کشودار در نمونه معرق و روکشی طراحی شده است. در نمونه معرق کنسول سه درب جناقی کشودار روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.همین امر سبب کیفیت و جلوه به خصوص کنسول سه درب جناقی کشودار می شود.

کنسول سه درب جناقی کشودار به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که کیفیت دو چندانی پیدا می کند.انواع کنسول سه درب جناقی کشودار را در مقاله آینه کنسول معرق می توانید مشاهده کنید.

 برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما آدرس وشماره تلفن مارا داشته باشید.

مطالب مرتبط

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط