بارگیری...

کنسول سه درب صوفیا

بازدید : 4994

دسته بندی : کنسول


کنسول سه درب صوفیا

ارسال رایگان به سراسر کشور

ابعاد :
ارتفاع 95
طول 120
عرض48
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 6,200,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

بر روی بدنه کنسول سه درب صوفیا رنگ پولیشی قرار گرفته است که ضدخش می باشد و باعث شفافیت و نگهداری از سطوح آن می شود. کنسول سه درب صوفیا با رنگ پولیشی منظم وتمیز به کار رفته براقیت وجلای چشم گیری دارد.رنگ پولیشی استفاده شده در کنسول سه درب صوفیا از رنگ مرغوب بوده و روکش آن به صورتی است که لکه نمی گیرد.

در ساخت کنسول سه درب صوفیا از چوب راش و ام دی اف استفاده شده است. اسکلت اصلی و پایه های کنسول سه درب صوفیا از چوب راش استفاده شده است.چوب راش در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم می باشد .هم چنین در برابر حشرات چوبخوار مقاوم بوده وطول عمر زیادی دارد.ام دی اف به کار رفته در ترکیب با چوب راش در کنسول سه درب صوفیا از نوع مرغوب بوده ودر برابر رطوبت وپوسیدگی مقاوم است.

در ساخت کنسول سه درب صوفیا از انواع چوب های مختلف مانند چوب روس و راش و سایر چوب ها می توان استفاده کرد.در مقاله تفاوت چوب روس و راش به توضیح ویژگی های هر کدام از چوب های روس و راش اشاره شده است.همچنین در آخرین مرحله ساخت کنسول سه درب صوفیا به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که کیفیت کنسول سه درب صوفیا را دوچندان می کند.

پایه های کنسول سه درب صوفیا از نوع جدید به نوع خراطی می باشد.همچنین  کنسول سه درب صوفیا در مدل معرق نیز طراحی شده است؛ که ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش میخورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.انواع روکش چوب که در ساخت کنسول سه درب صوفیا استفاده می شود را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از این روکش ها در واقع روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است.

در نمونه معرق کنسول سه درب صوفیا از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ،آکاژو و ملامینه از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و کیفیت مطلوبی ندارد.در صورت ایجاد لکه بر روی بدنه و سطوح کنسول سه درب صوفیا می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

 برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

چرا چوب استفاده کنیم؟(1)/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

 ام دی اف/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تفاوت چوب روس و راش/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط