بارگیری...

کنسول سه درب صوفیا

بازدید : 8793

دسته بندی : کنسول


کنسول سه درب صوفیا

ابعاد :
ارتفاع 95
طول 120
عرض48در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

بر روی بدنه کنسول سه درب صوفیا رنگ پولیشی قرار گرفته است که ضدخش می باشد و باعث شفافیت و نگهداری از سطوح آن می شود. کنسول سه درب صوفیا با رنگ پولیشی منظم وتمیز به کار رفته براقیت وجلای چشم گیری دارد.رنگ پولیشی استفاده شده در کنسول سه درب صوفیا از رنگ مرغوب بوده و روکش آن به صورتی است که لکه نمی گیرد.

در ساخت کنسول سه درب صوفیا از انواع چوب های مختلف مانند چوب روس و راش و سایر چوب ها می توان استفاده کرد.در مقاله تفاوت چوب روس و راش به توضیح ویژگی های هر کدام از چوب های روس و راش اشاره شده است.همچنین در آخرین مرحله ساخت کنسول سه درب صوفیا به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که کیفیت کنسول سه درب صوفیا را دوچندان می کند.

پایه های کنسول سه درب صوفیا از نوع جدید به نوع خراطی می باشد.همچنین  کنسول سه درب صوفیا در مدل معرق نیز طراحی شده است؛ که ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش میخورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.انواع روکش چوب که در ساخت کنسول سه درب صوفیا استفاده می شود را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از این روکش ها در واقع روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است.

در نمونه معرق کنسول سه درب صوفیا از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ،آکاژو و ملامینه از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و کیفیت مطلوبی ندارد.

در صورت ایجاد لکه بر روی بدنه و سطوح کنسول سه درب صوفیا می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.انواع کنسول سه درب صوفیا را در مقاله آینه کنسول معرق می توانید مشاهده کنید.

 برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چرا چوب استفاده کنیم؟(1)/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط