بارگیری...

کنسول چهار درب بغل خمره

بازدید : 4072

دسته بندی : کنسول


کنسول چهار درب بغل خمره
ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

طول ۱۷۲
ارتفال ۹۶
عرض۴۵

شماره تماس:
09154444590


قیمت: 8,200,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

کنسول چهار درب بغل خمره در رنگ بندی سفید و طلایی طراحی شده است. جنس کنسول چهار درب بغل خمره از چوب راش وام دی اف می باشد. چوب راش به علت مقاوم بودن در برابر حشرات چوبخوار از طول عمر بالایی برخوردار است.ام دی اف به کار رفته در این محصول از نوع درجه یک و موجب با کیفیت شدن این محصول شده است.در ساخت کنسول چهار درب بغل خمره از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به توضیح آن پرداخته ایم.

رنگ مورد استفاده در کنسول چهار درب بغل خمره از نوع پولیشی می باشد که این رنگ ضد خش بوده وموجب شفافیت وجلوه هرچه بیشتر کنسول چهار درب بغل خمره شده است.همچنین رنگ پولیشی از سطوح کنسول چهار درب بغل خمره در برابر ضربه نیز نگهداری می کند.

کنسول چهار درب بغل خمره در مدل های روکشی و معرق نیز طراحی شده است.در نمونه معرق کنسول چهار درب بغل خمره ابتدا روکش معرق توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.کنسول چهار درب بغل خمره دارای ست میز تلویزیون، جاکفشی و ویترین می باشد.

همچنین در نمونه معرق کنسول چهار درب بغل خمره از روکش کاوازینکو ایتالیایی نیز استفاده شده است.روکش کاوازینکو از کیفیت و شفافیت بالاتری نسبت به روکش های ملچ، آکاژو و ... برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و کیفیت مطلوبی ندارد.در صورتی که بر روی بدنه کنسول چهار درب بغل خمره لکه ایجاد شد می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

انواع روکش های چوب که می توان در ساخت کنسول چهار درب بغل خمره استفاده کرد را می توانید در قسمت مقالات مطالعه کنید.یکی از روکش های پر کاربرد در ساخت کنسول چهار درب بغل خمره می تواند روکش گردو باشد که لایه نازکی از چوب گردو است و دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط