بازدید : 12310


قیمت: 11,500,000 تومان

دسته بندی : کنسول

ارسال به سراسر کشور

ارتفاع:93
طول:190
عرض:48

شماره تماس:
09154444590کنسول چهار درب ناودانی از جنس چوب راش وام دی اف می باشد که چنانچه میدانید چوب راش در برابر عوامل خارجی و حشرات چوب خوار مقاوم است و بنابراین عمر طولانی دارد و ام دی اف نیز  در برابر رطوبت وپوسیدگی از مقاومت بالایی برخوردار است. در ساخت کنسول چهار درب ناودانی از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که برای اطلاع از جزئیات هر کدام می توانید مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.

روکش  کنسول چهاردرب ناودانی کاوازینکو ایتالیایی و معرق کار دست می باشد.معرق کاری کنسول چهار درب ناودانی ابتدا با دستگاه لیزر برش خورده وسپس با دست مونتاژ میشود.انواع روکش های چوب که می توان در ساخت کنسول چهار درب ناودانی استفاده کرد می توانید از قسمت مقالات مطالعه کنید.

یکی از این روکش ها می تواند روکش گردو باشد.روکش گردو لایه نازک از چوب گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب می باشد و جلوه به خصوصی به کنسول چهار درب ناودانی می دهد.روکش کاوازینکو به کار رفته در ساخت کنسول چهار درب ناودانی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو و ملامینه از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و کیفیت مطلوبی ندارد.بر روی بدنه کنسول چهار درب ناودانی رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی باعث شفافیت و نگهداری از سطوح کنسول چهار درب ناودانی می شود.

این کنسول در سایز تک درب و دو درب و سه درب نیز طراحی شده است.همچنین کنسول چهار درب ناودانی دارای ویترین و جاکفشی و میز ال سی دی هماهنگ و همرنگ خود می باشد.برای اطلاع از انواع کنسول چهار درب ناودانی می توانید مقاله آینه کنسول معرق را مشاهده کنید.

در صورت ایجاد لکه بر روی بدنه کنسول چهار درب ناودانی می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.کنسول چهار درب ناودانی به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که جلوه آن دو چندان می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چرا چوب استفاده کنیم(1)/www.seyediwood.ir

معرق/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط