بارگیری...

ویترین ناودانی صندوقدار

بازدید : 12873

دسته بندی : ویترین


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد

ارتفاع ۱۹۰
عرض ۷۵
عمق ۴۰

شماره تماس:
09154444590


قیمت: 7,950,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   09154444590

ویترین ناودانی صندوق دار از به روز ترین روکش دنیا که همان روکش کاوازینکو می باشد ساخته شده است.روکش کاوازینکو دارای کیفیت و شفافیت بالایی می باشد و به روش نانوتکنولوژی از رگه های مصنوعی تشکیل شده است.

همچنین روکش کاوازینکو ایتالیایی از کیفیت و شفافیت بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو و ... برخوردار است.روکش آکاژو مات است و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.انواع روکش های چوب در ساخت ویترین ناودانی  صندوقدار می توان استفاده کرد که یکی از پرکاربردترین آن ها روکش گردو است.روکش گردو در واقع لایه نازکی از چوب گردو است که درارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد.

جنس ویترین ناودانی صندوق دار از چوب راش و ام دی اف می باشد.چوب راش در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم می باشد و کلاف های ویترین ناودانی صندوق دار را شامل می شود.همچنین در ساخت ویترین ناودانی  صندوقدار می توانیم از چوب روس و راش استفاده کنیم.در مقاله تفاوت چوب روس و راش ویژگی هر کدام را بصورت مجزا توضیح داده ایم.

ویترین ناودانی  صندوقدار معرق کاری شده است.روکش معرق به کار رفته در ساخت ویترین ناودانی  صندوقدار ابتدا به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.مرحله آخر در ساخت ویترین ناودانی  صندوقدار رنگ آمیزی به روش سیلر،کیلر و پلی استر می باشد که با ادغام رنگ آمیزی و نجاری کیفیت ویترین معرق دو چندان می شود.

بر روی بدنه ویترین ناودانی  صندوقدار رنگ پولیشی قرار گرفته است که ضد خش می باشد و باعث نگهداری و شفافیت سطوح ویترین ناودانی  صندوقدار می شود.در صورت ایجاد لکه بر روی ویترین ناودانی  صندوقدار می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات ویترین

سایز
ابعاد 190-75-40
رنگ معرق-قهوه ای-انواع رنگ های پولیشی
جنس چوب چوب راش و ام دی اف