بارگیری...

ویترین کوتاه ناودانی معرق

بازدید : 17518

دسته بندی : ویترین


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد
ویترین تمام شیشه بلند
ارتفاع:158
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 6,200,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   09154444590

ویترین کوتاه ناودانی معرق از به روزترین روکش دنیا که روکش کاوازینکو می باشد ساخته شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات است و کیفیت مطلوبی ندارد.

ویترین کوتاه ناودانی معرق از جنس چوب های راش و ام دی اف می باشد.چوب راش در برابر عوامل طبیعی مثل حشرات و قارچ ها بسیار مقاوم می باشد.ام دی اف نیز نسبت به نئوپان از مقاومت و همچنین شکل پذیری بالایی برخوردار می باشد.در ساخت ویترین کوتاه ناودانی معرق از چوب روس و راش می توان استفاده کرد و در مقاله تفاوت چوب روس و راش در مورد ویژگی های آن ها اشاره شده است.

ویترین کوتاه ناودانی معرق می باشد که روکش معرق آن به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و به وسیله دست مونتاژ می شود.ویترین کوتاه ناودانی معرق به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با ادغام نجاری حرفه ای سبب کیفیت و جلوه هر چه بیشتر ویترین معرق می شود.

ویترین کوتاه ناودانی معرق در رنگ های مختلف صدفی .روکشی بدون معرق طلایی خش طراحی شده است.انواع روکش های چوب که می توان در ساخت ویترین کوتاه ناودانی معرق استفاده کرد که یکی از پر کاربرد ترین آن ها روکش گردو می باشد.روکش گردو لایه نازکی از چوب گردو است که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد و جلوه به خصوصی به ویترین کوتاه ناودانی معرق می دهد.

همچنین بر روی بدنه ویترین کوتاه ناودانی معرق رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضدخش می باشد و باعث شفافیت و نگهداری سطوح ویترین کوتاه ناودانی معرق می شود.در صورت ایجاد لکه بر روی ویترین کوتاه ناودانی معرق می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق صفحه تماس با ما آدرس و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات ویترین

سایز
ابعاد 158
رنگ صدفی .روکشی بدون معرق . طلایی خش
جنس چوب راش و ام دی اف