بارگیری...

مبل چستر

بازدید : 6161

دسته بندی : مبلمان


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
8 نفره
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 18,540,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

اسکلت اصلی مبل چستر از چوب راش ساخته شده است.چوب راش در برابر عوامل خارجی مانند قارچ ها و حشرات چوب خوار از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد.همین امر باعث کیفیت و طول عمر بالای مبل چستر شده است.چوب راش و چوب روس که در ساخت مبلمان استفاده می شود دارای ویژگی ها و تفاوت هایی هستند که می توانید مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.

مبل چستر هشت نفره می باشد و از مبل های سه نفره و تک نفره تشکیل شده است.زیر کار مبل چستر از چوب روس استفاده شده است که مقاومت بسیار بالا دارد.در قسمت جلو مبل چستر از چوب با روکش گردو استفاده شده است که زیبایی آن را دوچندان می کند.

قسمت های چوبی مبل چستر مانند پایه های آن پس از نجاری به روش های سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شوند.نجاری حرفه ای در کنار رنگ آمیزی خوب سبب جلوه هر چه بیشتر مبل چستر می شود و به فضای منزل جلوه به خصوصی می دهد.

جنس پارچه استفاده شده در مبل چستر از نوع ملیتا دو لایه می باشد که قابل شست و شو می باشد.همچنین پارچه ملیتا در 12 رنگ طراحی شده است که  به درخواست مشتری امکان تغییر رنگ و جنس پارچه می باشد.مبل چستر را در فضای منزل می توان با انواع آینه کنسول،میز تلویزیون،ویترین و جاکفشی و میز جلومبلی ست کرد.

در ساخت مبل چستر از فوم سرد 30 کیلویی استفاده شده است. فوم سرد 30 کیلویی در برابر گود شدن و خراب شدن بسیار مقاوم می باشد.همچنین برای تمیز کردن مبل چستر راه حل هایی را در قسمت مقاله قرار داده ایم که می توانید با استفاده از روش های مختلف پارچه و چوب مبل چستر را تمیز کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

روکش گردو/www.seyediwood.ir

تفاوت چوب روس و راش/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط