بارگیری...
کرونا چیست؟ راه های پیشگیری از کرونا چیست؟

کرونا چیست؟ راه های پیشگیری از کرونا چیست؟

کرونا یک ویروس با سرعت انتقال بالا می باشد که قادر به زنده ماندن در محیط غیر زنده تا 24 ساعت می باشد.این ویروس همانند سایر ویروس ها باید در بدن موجود زنده قرار بگیرند تا بتوانند رشد کنند.

یکی از مهم ترین راه های انتقال ویروس کرونا از طریق دست می باشد، لذا وقتی دست آلوده به ویروس کرونا است از برخورد دست با چشم، بینی، صورت باید خودداری کرد.

در محصولات صنایع چوب سیدی رنگ پولیشی استفاده شده است.رنگ پولیشی علاوه بر اینکه ضد خش می باشد و باعث نگهداری و شفافیت محصولات چوبی از جمله آینه و کنسول، میز تلویزیون، ویترین، جاکفشی و ... شده است، با ایجاد لایه بر روی سطوح محصولات از برخورد آب با چوب که باعث خراب شدن چوب می شود جلوگیری می کند.

هنگامی که آب بر روی سطوح محصولات چوبی می ریزد بلافاصله بعد از چند دقیقه بخار می شود و چوب را از ایجاد لکه و خرابی مصون می دارد.

شما می توانید با تولید محلول ضدعفونی کننده مانند وایتکس یا الکل آن را به یک پارچه آغشته کنید و بر روی سطوح چوب بکشید و محیط را از ویروس کرونا در امان بدارید.

 همچنین شما می توانید با رقیق کردن وایتکس یک محلول ضدعفونی کننده درست کنید.فقط کافیست یک لیوان وایتکس را با 9 لیوان آب رقیق کنید.

صنایع چوب سیدی در نظر دارد با توجه به شیوع این بیماری و جلوگیری از انتقال آن شما را با این ویروس بیشتر آشنا کند:

کرونا چیست؟

یک ویروس همانند سایر ویروس ها اما با سرعت انتقال بالا

علائم کرونا چیست؟

تنگی نقس،سر درد، تب، سرفه و آبریزش لز بینی، همچنین در کودکان و سالمندان ممکن است با اسهال و استفراغ همراه باشد.

راه های انتقال ویروس کرونا کدام است؟

یکی از مهم ترین راه های انتقال ویروس کرونا از طریق برخورد دست آلوده به ویروس کرونا به دهان،چشم و بینی می باشد.به همین جهت در این ایام از دست دادن، روبوسی کردن و برخورد دست با صورت خودداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

آینه کنسول/www.seyediwood.ir

میز تلویزیون/www.seyediwood,ir

ویترین/www.seyediwood.ir

جاکفشی/www.seyediwood.ir

نظرات کاربران

نظر بدهید