بارگیری...
آینه کنسول معرق

آینه کنسول معرق

آینه کنسول انواع مختلفی دارد که در طرح ها و مدل های مختلفی طراحی شده است.اسکلت اصلی و پایه های آینه کنسول های تولید شده در صنایع چوب سیدی از جنس چوب راش می باشد و مقاومت بسیار بالایی در برابر حشرات چوب خوار و قارچ های چوب دارد و سبب می شود طول عمر آینه کنسول بیشتر شود.همچنین قسمت هایی مانند کشو ها از ام دی اف درجه یک ساخته شده است.

یکی از گزینه های مناسب برای دکوراسیون منزل آینه کنسول ها می باشد که زیبایی به خصوصی به منزل می دهد و تمامی آینه کنسول های تولید شده در صنایع چوب سیدی را می توانید در مدل های معرق، رنگ پتینه و غیره سفارش دهید.همچنین روکش به کار رفته در ساخت آینه کنسول ها روکش کاوازینکو ایتالیایی می باشد که دارای شفافیت و کیفیت بسیار بالایی نسبت به سایر روکش های چوب از جمله روکش ملچ،روکش آکاژو، روکش ملامینه و غیره می باشد.

آینه کنسول ها در مدل های ناودانی، بغل خمره و تمام خمره طراحی و تولید می شوند که در نمونه معرق آینه کنسول ها، ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود که زیبایی آینه کنسول ها را دوچندان می کند.همچنین بر روی سطح آینه کنسول رنگ پولیشی قرار می گیرد که علاوه بر ضدخش کردن آینه کنسول سبب جلوه بخصوص آن نیز می شود.در ادامه مدل های مختلف آینه کنسول ها را بررسی می کنیم.

آینه کنسول تمام خمره

این مدل از آینه کنسول ها از کنارها و از جلو خمره ای می باشد که در سبک آینه کنسول های سلطنتی قرار می گیرد و از زیبایی بالایی برخوردار می باشد.

 

 

 

آینه کنسول بغل خمره

کناره های این مدل آینه کنسول خمره ای می باشد و از سمت جلو صاف می باشد که جلوه به خصوصی به منزل شما می دهد و همچنین در رنگ ها و مدل های مختلف طراحی شده است.

 

 

 

 

      

آینه کنسول ناودانی

این مدل از آینه کنسول خمره ای نمی باشد و در مدل های تک درب، دو درب، سه درب و چهار درب طراحی و تولید شده است که رنگ های مختلف آن قابل سفارش می باشد.

 

 

 

                                                                                                                                

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/ www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش معرق/ www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/ www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

نظرات کاربران

نظر بدهید