بارگیری...
میز تلویزیون معرق

میز تلویزیون معرق

میز تلویزیون معرق در مدل های مختلفی ساخته شده است.اسکلت اصلی و پایه های میز تلویزیون معرق که توسط کارخانه چوب سیدی تولید می شود از چوب راش ساخته شده است که در برابر حشرات چوب خوار و قارچ های چوب مقاومت بالایی دارد و از طرل عمر بالایی برخوردار می باشد. جنس سایر قسمت های میز تلویزیون معرق مانند کشو ها از ام دی اف درجه یک ساخته شده است که از کیفیت بالایی برخوردار است.

بر روی میز تلویزیون معرق روکش کاوازینکو ایتالیایی، روکش گردو و روکش معرق استفاده شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی نسبت به روکش هایی که سایر همکاران استفاده می کنند از جمله آکاژو، ملامین، ملچ و ... از کیفیت و شفافیت بسیار بالاتری برخوردار است و سبب کیفیت هر چه بیشتر میز تلویزیون معرق شده است.همچنین روکش گردو نیز در کنار روکش کاوازینکو ایتالیایی قرار می گیرد که سبب جلوه و زیبایی میز تلویزیون معرق شده است.

روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس بر توسط دست بر روی میز مونتاژ می شود.یکی از مزیت های روکش معرق شفافیت و کیفیت همیشگی آن است و مانند برچسب معرق با گذشت زمان و با تمیز کردن میز تلویزیون معرق پاک یا کم رنگ نمی شود.استفاده از متریال درجه یک سبب شده است که میز تلویزیون معرق سالیان طولانی جز پرمخاطب ترین کارهای کلاسیک به شمار برود و برای تشخیص جنس مرغوب و جنس ضعیف کافیست به شفافیت روکش ها، نحوه برش خوردن و مونتاژ روکش و ... توجه کنید.

در کارخانه چوب سیدی انواع مدل های میز تلویزیون معرق تولید می شود که به توضیح آن می پردازیم:

میز تلویزیون معرق مدل ناودانی مناسب برای تلویزیون های 50 تا 65 اینچ که در دو سایز به طول 150 و 170 طراحی و تولید شده است. میز تلویزیون معرق مدل ناودانی دارای 4 کشو مجزا می باشد و در فضای بین میز می توان دستگاه و ... قرار داد.

طراحی و ساخت میز تلویزیون معرق مدل ناودانی اولین بار در کارخانه چوب سیدی توسط کادر مجرب انجام شد و به ثبت رسید. متاسفانه پس از استقبال بی نظیر همکاران این مدل میز تلویزیون معرق را با عنوان میز تلویزیون معرق مدل کتابی تولید کردند و روانه بازار شد که نه تنها کیفیت و زیبایی میز تلویزیون معرق مدل ناودانی را ندارد بلکه از متریال های ضعیف در ساخت آن استفاده شده است که سبب کیفیت و طول عمر پایین آن شده است.این اتفاق برای سایر مدل های میز تلویزیون معرق که در ادامه به آن اشاره می کنیم نیز اتفاق افتاده است.

 

میز تلویزیون معرق مدل بغل خمره  مناسب برای تلویزیون 50 اینج تا بالای 70 اینچ می باشد. میز تلویزیون معرق مدل بغل خمره از 6 کشو مجزا تشکیل شده است و در سایز 150، 170 و 190 موجود می باشد.

میز تلویزیون معرق مدل تمام خمره در سایزی به طول 170 سانتی متر ساخته شده است. صفحه ای که تلویزیون بر روی آن قرار می گیرد 160 سانتی متر می باشد و برای تلویزیون 50 اینچ تا 65 اینچ مناسب می باشد. میز تلویزیون معرق مدل تمام خمره از لبه های برنز خور نیز تشکیل شده است که جلوه میز تلویزیون معرق مدل تمام خمره را دوچندان کرده است.

 

میز تلویزیون معرق مدل پایه خراطی نیز یکی از کارهای زیبا می باشد. میز تلویزیون معرق مدل پایه خراطی از سایزی به طول 150 برخوردار می باشد که متناسب تلویزیون تا 50 اینچ می باشد و از 4 کشو مجزا تشکیل شده است.

 

تمامی میز تلویزیون های معرق دارای جاکفشی، آینه کنسول و ویترین ست می باشند که می توانید به راحتی آن ها را در کنار هم قرار دهید و به دکوراسیون منزل جلوه به خصوصی دهید.با خرید میز تلویزیون معرق شما از ارسال رایگان به سراسر کشور و تسویه درب منزل برخوردار می شوید که با خیال آسوده می توانید خرید کنید.همچنین برای اطمینان از اصالت کالا می توانید نحوه تولید و ساخت میز تلویزیون معرق را در سایت آپارات مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/ www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو ایتالیایی/ www.seyediwood.ir

روکش گردو/ www.seyediwood.ir

روکش معرق/ www.seyediwood.ir

نظرات کاربران

نظر بدهید