بارگیری...

آینه و کنسول دو درب ناودانی معرق

بازدید : 9018

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور
با بهترین کیفیت (شرکتی)

ارتفاع:92
طول:113
عرض:48


قیمت: 10,800,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

برای ساخت آینه و کنسول دو درب ناودانی معرق روکش گردو که لایه نازکی از چوب گردو است، کاربرد دارد. همچنین بر روی بدنه آینه و کنسول دو درب ناودانی معرق رنگ پولیشی ضدخش قرار گرفته است.رنگ پولیشی باعث شفافیت و نگهداری از سطوح آینه و کنسول دو درب ناودانی می شود.

آینه و کنسول دو درب ناودانی را می توان با روکش کاوازینکو ایتالیایی نیز تولید کرد. روکش کاوازینکو ایتالیایی از شفافیت و کیفیت بالایی نسبت به روکش ملچ و روکش آکاژو برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

همچنین آینه و کنسول دو درب ناودانی از روکش معرق ساخته شده است.روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس توسط دست مونتاژ می شود.در ساخت آینه و کنسول دو درب ناودانی می توان از انواع روکش های چوب استفاده کرد که شما می توانید در قسمت مقالات مطالعه کنید.

ست آینه و کنسول دو درب ناودانی میز تلویزیون معرق و جا کفشی و ویترین می باشد.آینه و کنسول دو درب ناودانی در سایز تک درب و سه درب و چهار درب نیز موجود می باشد. همچنین انواع آینه و کنسول دو درب ناودانی را در مقاله آینه کنسول معرق می توانید مشاهده کنید.

در صورتی که بر روی سطوح آینه و کنسول دو درب ناودانی لکه ای ایجاد شد کافیست با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.آینه و کنسول دو درب ناودانی به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با ادغام نجاری حرفه ای سبب کیفیت بالای آینه کنسول می شود.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط