بارگیری...

جاکفشی روکشی بزرگ

بازدید : 15034

دسته بندی : جاکفشی


ارسال به سراسر کشور

ارتفاع:110
طول:90
عرض:35


قیمت: 4,700,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در ساخت جاکفشی روکشی بزرگ می توان از چوب روس و راش استفاده کرد که در برابر حشرات چوب خوار و قارچ چوب مقاومت بالایی دارند. برای اطلاع از ویژگی های هر کدام می توانید مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.

جاکفشی سایز کوچک 12 جفت کفش بزرگسال و جاکفشی سایز بزرگ 20 جفت کفش بزرگسال طرفیت دارد که بنا بر درخواست مشتری میتوان برای کفش های بزرگ یکی از طبقه های آن را متحرک گذاشت.جاکفشی روکشی بزرگ به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که کیفیت جاکفشی را بیش از پیش می کند.

روکش به کار رفته در ساخت جاکفشی روکشی بزرگ روکش کاوازینکو ایتالیایی می باشد که از شفافیت و کیفیت بالاتری نسبت به روکش های ملچ و آکاژو برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

انواع روکش های چوبی را می توانید در قسمت مقالات مطالعه بفرمایید.یکی از آن ها روکش گردو می باشد که در واقع لایه نازکی از چوب گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب می باشد و جلوه جاکفشی روکشی بزرگ را دو چندان می کند.

بر روی بدنه جاکفشی روکشی بزرگ رنگ پولیشی قرار گرفته است که ضد خش می باشد و سبب نگهداری از سطوح جاکفشی روکشی بزرگ می شود.جاکفشی روکشی بزرگ در رنگ های مختلف و همچنین در نمونه معرق نیز طراحی شده است.در نمونه معرق جاکفشی روکشی بزرگ ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

 می توانید با قرار دادن جاکفشی روکشی در راه رو جلوه به خصوصی به منزل دهید.همچنین جاکفشی روکشی بزرگ دارای ست آینه کنسول، میز تلویزیون و ویترین نیز می باشد.در صورت ایجاد لکه بر روی جاکفشی روکشی بزرگ می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و آدرس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات جاکفشی

سایز 90-110
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش روکش کاوازینکو- روکش گردو