بازدید : 11803


قیمت: 3,900,000 تومان

دسته بندی : جاکفشی

ارسال به سراسر کشور
ارتفاع:110
طول:90
عرض:35
شماره تماس:
09154444590جاکفشی روکشی بزرگ ساخته شده از چوب راش و ام دی اف می باشد.اسکلت اصلی و پایه های جاکفشی روکشی بزرگ از چوب راش ساخته شده است.چوب راش در برابر عوامل خارجی از مقاومت بالایی برخوردار است و باعث استحکام جاکفشی روکشی بزرگ می شود.

از روکش ام دی اف برای ساخت قسمت هایی از جاکفشی روکشی بزرگ مانند کشوها استفاده می شود. در ساخت جاکفشی روکشی بزرگ می توان از چوب روس و راش استفاده کرد که برای اطلاع از ویژگی های هر کدام مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.

جاکفشی سایز کوچک 12 جفت کفش بزرگسال و جاکفشی سایز بزرگ 20 جفت کفش بزرگسال طرفیت دارد که بنا بر درخواست مشتری میتوان برای کفش های بزرگ یکی از طبقه های آن را متحرک گذاشت.جاکفشی روکشی بزرگ به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که کیفیت جاکفشی را بیش از پیش می کند.

روکش به کار رفته در ساخت جاکفشی روکشی بزرگ روکش کاوازینکو ایتالیایی می باشد که از شفافیت و کیفیت بالاتری نسبت به روکش های ملچ و آکاژو برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

انواع روکش های چوبی را می توانید در قسمت مقالات مطالعه بفرمایید.یکی از آن ها روکش گردو می باشد که در واقع لایه نازکی از چوب گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب می باشد و جلوه جاکفشی روکشی بزرگ را دو چندان می کند.

بر روی بدنه جاکفشی روکشی بزرگ رنگ پولیشی قرار گرفته است که ضد خش می باشد و سبب نگهداری از سطوح جاکفشی روکشی بزرگ می شود.جاکفشی روکشی بزرگ در رنگ های مختلف و همچنین در نمونه معرق نیز طراحی شده است.در نمونه معرق جاکفشی روکشی بزرگ ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

 می توانید با قرار دادن جاکفشی روکشی در راه رو جلوه به خصوصی به منزل دهید.همچنین جاکفشی روکشی بزرگ دارای ست آینه کنسول، میز تلویزیون و ویترین نیز می باشد.در صورت ایجاد لکه بر روی جاکفشی روکشی بزرگ می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و آدرس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوبی/www.seyediwood.ir

مشخصات فنی

جاکفشی روکشی بزرگ

مشخصات جاکفشی

سایز 90-110
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش روکش کاوازینکو- روکش گردو