بارگیری...

جاکفشی روکشی کوچک

بازدید : 17269

دسته بندی : جاکفشی


ارسال به سراسر کشور
جاکفشی روکشی کوچک

ارتفاع:90
طول: 73
عمق:33


قیمت: 4,400,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در ساخت جاکفشی روکشی کوچک می توان از چوب روس و راش استفاده کرد. چوب روس و راش در برابر حشرات چوب خوار و قارچ ها مقاومت بالایی دارند که باعث طول عمر بالای چوب می شود و می توانید با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش ویژگی هر کدام را بدانید.

همچنین در ساخت جاکفشی سایز کوچک از روکش کاوازینکو استفاده شده است.روکش کاوازینکو دارای شفافیت و کیفیت بالاتری نسبت به روکش های ملچ و آکاژو می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.همچنین می توانید در قسمت مقالات در مورد انواع روکش های چوبی مطالعه کنید.یکی از آن ها روکش گردو می باشد که لایه نازکی از چوب گردو است و دارای رگه های طبیعی چوب می باشد که جلوه به خصوصی به جاکفشی روکشی کوچک داده است.

جاکفشی روکشی کوچک در دو سایز کوچک (ارتفاع 90 سانتی متر) و بزرگ (ارتفاع 110 سانتی متر) طراحی شده است.جاکفشی سایز کوچک ظرفیت 12 عدد کفش بزرگسال دارد و بنابر درخواست مشتری می توان طبقه آخر آن را متحرک ساخت.بنابر درخواست شما آینه در دو طرح ایستاده و بیضی می توان برای جاکفشی سایز کوچک در نظر گرفت.

بر روی بدنه جاکفشی روکشی کوچک حدود ۳ میلیمتر رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضدخش می باشد.رنگ پولیشی باعث شفافیت و نگهداری از سطوح جاکفشی روکشی کوچک می شود.جاکفشی روکشی کوچک به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که باعث جلوه هر چه بیشتر آن می شود.

جاکفشی روکشی کوچک در نمونه معرق و سفید صدفی و طلایی نیز طراحی شده است.در نمونه معرق جاکفشی روکشی کوچک ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح جاکفشی روکشی کوچک می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوبی/www.seyediwood.ir

مشخصات جاکفشی

سایز 90
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش روکش کاوازینکو