بازدید : 13274

دسته بندی : جاکفشی

ارسال به سراسر کشور

شماره تماس:
09154444590جنس جاکفشی سایز بزرگ و کوچک از چوب راش و ام دی اف می باشد.چوب راش و ام دی اف دارای خاصیت فیزیکی و کیفیت بالایی می باشند.اسکلت اصلی و پایه های جاکفشی سایز بزرگ و کوچک از چوب راش ساخته شده است.

از روکش ام دی اف در ساخت جاکفشی سایز بزرگ و کوچک برای قسمت هایی همچون کشو ها استفاده می شود. در ساخت جاکفشی سایز بزرگ و کوچک می توان از چوب های روس و راش استفاده کرد. می توانید با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش از ویژگی های هر کدام مطلع شوید.

در ساخت جاکفشی سایز بزرگ و کوچک از روکش کاوازینکو و روکش گردو استفاده شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از کیفیت و شفافیت بیشتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از درخت آکاژو تهیه می شود.

همچنین جاکفشی سایز بزرگ و کوچک در رنگ های سفید، معرق، قهوه ای، کرم خش نیز طراحی شده است.در نمونه معرق جاکفشی سایز بزرگ و کوچک ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

در ساخت جاکفشی سایز بزرگ و کوچک انواع روکش های چوب با کیفیت ها و طرح های مختلف می تواند استفاده شود.یکی از روکش های چوبی که در ساخت جاکفشی سایز بزرگ و کوچک استفاده می شود روکش گردو می باشد که بدلیل داشتن رگه های طبیعی چوب جلوه به خصوصی به سازه های چوبی می بخشد.

بر روی بدنه جاکفشی سایز بزرگ و کوچک رنگ پولیشی قرار گرفته است. رنگ پولیشی ضد خش می باشد و از سطوح جاکفشی سایز بزرگ و کوچک نگهداری می کند.مرحله آخر ساخت جاکفشی سایز بزرگ و کوچک رنگ آمیزی به روش سیلر،کیلر و پلی استر می باشد که تلفیق نجاری و رنگ آمیزی سبب جلوه هر چه بیشتر جاکفشی سایز بزرگ و کوچک شده است.

از جمله تفاوت های جاکفشی سایز بزرگ و کوچک عبارتند از:

تعداد طبقات جاکفشی بزرگ: 5 طبقه

تعداد طبقات جاکفشی کوچک:  3 طبقه

ارتفاع جاکفشی بزرگ:  110 سانتی متر

ارتفاع جاکفشی کوچک:  90 سانتی متر

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح جاکفشی سایز بزرگ و کوچک می توانید از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را ازبین ببرید.همچنین با توجه به رنگ پولیشی به کار رفته در ساخت جاکفشی سایز بزرگ و کوچک لکه ایجاد شده بر روی سطوح بعد از چند دقیقه بخار می شود.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

مشخصات فنی

جاکفشی سایز بزرگ و کوچک

مشخصات جاکفشی

سایز 90-110
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش روکش کاوازینکو- روکش گردو