بارگیری...

جاکفشی سایز بزرگ و کوچک

بازدید : 16080

دسته بندی : جاکفشی


ارسال به سراسر کشوردر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در ساخت جاکفشی سایز بزرگ و کوچک از روکش کاوازینکو و روکش گردو استفاده شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از کیفیت و شفافیت بیشتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از درخت آکاژو تهیه می شود.

همچنین در ساخت جاکفشی سایز بزرگ و کوچک می توان از چوب های روس و راش که در برابر حشرات و قارچ چوب مقاومت بالایی دارد استفاده کرد. می توانید با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش از ویژگی های هر کدام مطلع شوید.

همچنین جاکفشی سایز بزرگ و کوچک در رنگ های سفید، معرق، قهوه ای، کرم خش نیز طراحی شده است.در نمونه معرق جاکفشی سایز بزرگ و کوچک ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

در ساخت جاکفشی سایز بزرگ و کوچک انواع روکش های چوب با کیفیت ها و طرح های مختلف می تواند استفاده شود.یکی از روکش های چوبی که در ساخت جاکفشی سایز بزرگ و کوچک استفاده می شود روکش گردو می باشد که بدلیل داشتن رگه های طبیعی چوب جلوه به خصوصی به سازه های چوبی می بخشد.

بر روی بدنه جاکفشی سایز بزرگ و کوچک رنگ پولیشی قرار گرفته است. رنگ پولیشی ضد خش می باشد و از سطوح جاکفشی سایز بزرگ و کوچک نگهداری می کند.مرحله آخر ساخت جاکفشی سایز بزرگ و کوچک رنگ آمیزی به روش سیلر،کیلر و پلی استر می باشد که تلفیق نجاری و رنگ آمیزی سبب جلوه هر چه بیشتر جاکفشی سایز بزرگ و کوچک شده است.

از جمله تفاوت های جاکفشی سایز بزرگ و کوچک عبارتند از:

تعداد طبقات جاکفشی بزرگ: 5 طبقه

تعداد طبقات جاکفشی کوچک:  3 طبقه

ارتفاع جاکفشی بزرگ:  110 سانتی متر

ارتفاع جاکفشی کوچک:  90 سانتی متر

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح جاکفشی سایز بزرگ و کوچک می توانید از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را ازبین ببرید.همچنین با توجه به رنگ پولیشی به کار رفته در ساخت جاکفشی سایز بزرگ و کوچک لکه ایجاد شده بر روی سطوح بعد از چند دقیقه بخار می شود.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir

مشخصات جاکفشی

سایز 90-110
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش روکش کاوازینکو- روکش گردو