بارگیری...

جاکفشی معرق سایز بزرگ

بازدید : 10564

دسته بندی : جاکفشی


ارسال به سراسر کشور

ارتفاع:110
طول:90
عمق:35


قیمت: 5,200,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

جاکفشی معرق سایز بزرگ در رنگهایی مختلف روکشی،معرق ، صدفی، کرم خش و طلایی طراحی شده است.در نمونه معرق جا کفشی معرق سایز بزرگ روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

در ساخت جاکفشی معرق سایز بزرگ می توان از چوب روس و راش استفاده کرد که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به ویژگی های این دو چوب اشاره شده است. چوب روس و راش در برابر حشرات چوب خوار و قارچ چوب مقاومت بالایی دارد.

همچنین در ساخت جاکفشی معرق سایز بزرگ از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو از شفافیت بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو برخوردار است.روکش آکاژو مات است و کیفیت مطلوبی ندارد.انواع روکش های چوب که در ساخت جاکفشی معرق سایز بزرگ استفاده می شود که یکی از آن ها روکش گردو می باشد.روکش گردو دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد که زیبایی جاکفشی را دو چندان می کند.

بر روی بدنه جاکفشی معرق سایز بزرگ 3 میلیمتر رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و علاوه بر نگهداری از سطوح جاکفشی معرق سایز بزرگ باعث شفافیت آن نیز می شود.جاکفشی معرق سایز بزرگ به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که سبب کیفیت بالای جاکفشی معرق می شود.

سایز کوچک جا کفشی معرق  12 کفش بزرگسال طرفیت دارد و جاکفشی معرق سایز بزرگ 20 کفش بزرگسال ظرفیت دارد.همچنین جاکفشی معرق سایز بزرگ دارای میز تلویزیون، آینه و کنسول و ویترین ست نیز می باشد.در صورتی که بر روی جاکفشی معرق سایز بزرگ لکه افتاد می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

 مطالب مرتبط:

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات جاکفشی

سایز 110
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش روکش کاوازینکو- روکش گردو