بارگیری...

جاکفشی معرق سایز بزرگ

بازدید : 8019

دسته بندی : جاکفشی


ارسال به سراسر کشور

ارتفاع:110
طول:90
عمق:35

شماره تماس:
09154444590


قیمت: 5,200,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   09154444590

جاکفشی معرق سایز بزرگ در رنگهایی مختلف روکشی،معرق ، صدفی، کرم خش و طلایی طراحی شده است.در نمونه معرق جا کفشی معرق سایز بزرگ روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

جاکفشی معرق سایز بزرگ از ترکیب چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.چوب راش در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم می باشد و همین امر باعث کیفیت و طول عمر بالای جاکفشی معرق سایز بزرگ شده است.اسکلت اصلی و پایه های جاکفشی معرق سایز بزرگ از چوب راش ساخته شده است.همچنین در ساخت جاکفشی معرق سایز بزرگ می توان از چوب روس و راش استفاده کرد که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به ویژگی های این دو چوب اشاره شده است.

همچنین در ساخت جاکفشی معرق سایز بزرگ از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو از شفافیت بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو برخوردار است.روکش آکاژو مات است و کیفیت مطلوبی ندارد.انواع روکش های چوب که در ساخت جاکفشی معرق سایز بزرگ استفاده می شود که یکی از آن ها روکش گردو می باشد.روکش گردو دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد که زیبایی جاکفشی را دو چندان می کند.

بر روی بدنه جاکفشی معرق سایز بزرگ 3 میلیمتر رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و علاوه بر نگهداری از سطوح جاکفشی معرق سایز بزرگ باعث شفافیت آن نیز می شود.جاکفشی معرق سایز بزرگ به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که سبب کیفیت بالای جاکفشی معرق می شود.

سایز کوچک جا کفشی معرق  12 کفش بزرگسال طرفیت دارد و جاکفشی معرق سایز بزرگ 20 کفش بزرگسال ظرفیت دارد.همچنین جاکفشی معرق سایز بزرگ دارای میز تلویزیون، آینه و کنسول و ویترین ست نیز می باشد.در صورتی که بر روی جاکفشی معرق سایز بزرگ لکه افتاد می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

 مطالب مرتبط:

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات جاکفشی

سایز 110
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش روکش کاوازینکو- روکش گردو