بارگیری...

جاکفشی معرق سایز کوچک

بازدید : 9792

دسته بندی : جاکفشی


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
ابعاد:
ارتفاع: 90
طول: 73
عمق: 33
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 2,350,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

جاکفشی معرق سایز کوچک دارای ارتفاع 90 می باشد.در ساخت آن از چوب راش و ام دی اف استفاده شده است.پایه ها و اسکلت اصلی جاکفشی معرق سایز کوچک از چوب راش ساخته شده است.در ساخت جاکفشی معرق سایز کوچک می توان از چوب روس و راش استفاده کرد.برای اطلاع از ویژگی های هر کدام می توانید مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.

در ساخت جاکفشی معرق سایز کوچک از روکش گردو و روکش کاوازینکو استفاده شده است.روکش کاوازینکو از شفافیت بالاتری نسبت به روکش های ملچ و آکاژو برخوردار است و جلوه به خصوصی به جاکفشی معرق سایز کوچک داده است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

انواع روکش های چوبی را می توانید در قسمت مقالات سایت مطالعه بفرمایید.روکش گردو یکی از پرکاربردترین روکش ها می باشد که در ساخت جاکفشی معرق سایز کوچک استفاده می شود و بدلیل داشتن رگه های طبیعی چوب گردو جلوه زیبایی به جاکفشی می دهد.

روکش معرق جاکفشی معرق سایز کوچک ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.بر روی سطح جاکفشی معرق سایز کوچک حدود 3 میلیمتر رنگ پولیشی قرار گرفته است.ضد خش بودن رنگ پولیشی باعث نگهداری از سطوح و شفافیت جاکفشی سایز کوچک شده است.

جاکفشی معرق سایز کوچک 12 عدد کفش بزرگسال ظرفیت دارد و بنابر درخواست مشتری می توان طبقه آخر آن را متحرک ساخت.در صورتی که بر روی سطوح جاکفشی معرق سایز کوچک لکه ایجاد شد می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

رنگ آمیزی سیلر،کیلر و پلی استر یکی از مدرن ترین روش های رنگ آمیزی می باشد که پس از اتمام مراحل نجاری جاکفشی معرق سایز کوچک آن را به این روش رنگ آمیزی می کنند و باعث جلوه هر چه بیشتر جاکفشی معرق می شود.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوبی/www.seyediwood.ir

مشخصات جاکفشی

سایز کوچک
رنگ معرق
جنس روکش کاوازینکو-گردو