بارگیری...

جاکفشی و آینه سایز بزرگ

بازدید : 14860

دسته بندی : جاکفشی


ارسال به سراسر کشور
جاکفشی و آینه سایز بزرگ

ارتفاع:110
طول:90
عرض:35


قیمت: 4,700,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

برای ساخت جاکفشی و آینه سایز بزرگ می توان از چوب های روس و راش که در برابر حشرات و قارچ چوب مقاوم است استفاده کرد. همچنین با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام از این دو چوب را بدانید.

در ساخت جاکفشی و آینه سایز بزرگ از روکش کاوازینکو ایتالیایی و روکش گردو استفاده شده است.از آنجایی که روکش کاوازینکو از شفافیت بالاتری نسبت به روکش ملچ و روکش آکاژو برخوردار است جلوه به خصوصی به جاکفشی و آینه سایز بزرگ بخشیده است.روکش آکاژو مات می باشد و کیفیت مطلوبی ندارد.

انواع روکش های چوبی در ساخت سازه های چوبی استفاده می شود که می توانید از قسمت مقالات سایت در مورد انواع روکش ها مطالعه بفرمایید.یکی از آن ها روکش گردو می باشد که لایه نازکی از چوب گردو است و دارای رگه های طبیعی جوب گردو می باشد که باعث زیبایی جاکفشی و آینه سایز بزرگ شده است.

همچنین روکش معرق به کار رفته در جاکفشی و آینه سایز بزرگ ابتدا توسط دستگاه لیزر برش میخورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.بر روی بدنه جاکفشی و آینه سایز بزرگ رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و سبب نگهداری از سطوح و شفافیت بیشتر می شود.بنابر درخواست مشتری می توان طبقه های جاکفشی سایز بزرگ را متحرک ساخت.

جاکفشی و آینه سایز بزرگ از 5 طبقه ساخته شده است و 20 عدد کفش بزرگسال ظرفیت دارد.همچنین جاکفشی و آینه سایز بزرگ دارای ست میز تلویزیون، ویترین و آینه کنسول نیز می باشد.در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح جاکفشی و آینه سایز بزرگ می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.مرحله آخر در ساخت جاکفشی و آینه سایز بزرگ رنگ آمیزی به روش سیلر،کیلر و پلی استر می باشد که جلوه به خصوصی به جاکفشی معرق می دهد.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات جاکفشی

سایز 110
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش روکش کاوازینکو- روکش گردو