بارگیری...

جاکفشی و آینه سایز کوچک

بازدید : 16761

دسته بندی : جاکفشی


ارسال به سراسر کشور

ارتفاع: 90
طول: 73
عمق: 33


قیمت: 4,400,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در ساخت جاکفشی و آینه سایز کوچک از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است که کیفیت و شفافیت کار را دو چندان کرده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش ملچ و آکاژو از جلوه بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و نسبت به روکش کاوازینکو از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

در ساخت جاکفشی و آینه سایز کوچک چوب های روس و راش قابل استفاده می باشد که در برابر حشرات چوب خوار و قارچ چوب مقاومت بالایی دارند.با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام را بدانید.

جاکفشی و آینه سایز کوچک در ارتفاع 90 سانتی متر طراحی شده است.جاکفشی و آینه سایز کوچک 12 عدد کفش بزرگسال و جاکفشی سایز بزرگ 20 عدد کفش بزرگسال ظرفیت دارد.بر روی بدنه جاکفشی و آینه سایز کوچک رنگ پولیشی قرار گرفته است که رنگ پولیشی برای نگهداری و همچنین حفظ جلوه آن استفاده می شود.

روکش معرق جاکفشی و آینه سایز کوچک ابتدا به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.انواع روکش های چوبی را می توانید در قسمت مقالات سایت مطالعه بفرمایید.در ساخت جاکفشی و آینه سایز کوچک از روکش گردو نیز استفاده می شود که لایه نازکی از چوب گردو می باشد و رگه های طبیعی چوبی که در آن وجود دارد باعث جلوه به خصوص جاکفشی و آینه سایز کوچک می شود.

در صورت ایجاد لکه بر روی جاکفشی و آینه سایز کوچک می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن را از بین ببرید.جاکفشی و آینه سایز کوچک به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با ادغام نجاری و رنگ آمیزی جلوه به خصوصی به جاکفشی معرق داده می شود.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات جاکفشی

سایز 90
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش روکش کاوازینکو- روکش گردو