بازدید : 13366


قیمت: 4,400,000 تومان

دسته بندی : جاکفشی

ارسال به سراسر کشور

ارتفاع: 90
طول: 73
عمق: 33

شماره تماس:
09154444590جاکفشی و آینه سایز کوچک از جنس چوب راش و ام دی اف می باشد.چوب راش در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم می باشد و به همین دلیل باعث استحکام هر چه بیشتر جا کفشی و آینه سایز کوچک می شود.اسکلت اصلی و پایه های جاکفشی و آینه سایز کوچک از چوب راش ساخته شده است.

از روکش ام دی اف برای قسمت هایی همچون کشو در جاکفشی و آینه سایز کوچک استفاده می شود.در ساخت جاکفشی و آینه سایز کوچک چوب های روس و راش قابل استفاده می باشد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام را بدانید.

در ساخت جاکفشی و آینه سایز کوچک از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است که کیفیت و شفافیت کار را دو چندان کرده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش ملچ و آکاژو از جلوه بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و نسبت به روکش کاوازینکو از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

جاکفشی و آینه سایز کوچک در ارتفاع 90 سانتی متر طراحی شده است.جاکفشی و آینه سایز کوچک 12 عدد کفش بزرگسال و جاکفشی سایز بزرگ 20 عدد کفش بزرگسال ظرفیت دارد.بر روی بدنه جاکفشی و آینه سایز کوچک رنگ پولیشی قرار گرفته است که رنگ پولیشی برای نگهداری و همچنین حفظ جلوه آن استفاده می شود.

روکش معرق جاکفشی و آینه سایز کوچک ابتدا به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.انواع روکش های چوبی را می توانید در قسمت مقالات سایت مطالعه بفرمایید.در ساخت جاکفشی و آینه سایز کوچک از روکش گردو نیز استفاده می شود که لایه نازکی از چوب گردو می باشد و رگه های طبیعی چوبی که در آن وجود دارد باعث جلوه به خصوص جاکفشی و آینه سایز کوچک می شود.

در صورت ایجاد لکه بر روی جاکفشی و آینه سایز کوچک می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن را از بین ببرید.جاکفشی و آینه سایز کوچک به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با ادغام نجاری و رنگ آمیزی جلوه به خصوصی به جاکفشی معرق داده می شود.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوبی/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات فنی

جاکفشی و آینه سایز کوچک

مشخصات جاکفشی

سایز 90
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش روکش کاوازینکو- روکش گردو