بارگیری...

جاکفشی کرم خش

بازدید : 10589

دسته بندی : جاکفشی


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد
ارتفاع:110
طول:89
عمق:33
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 2,350,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

جاکفشی کرم خش از جنس چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.اسکلت اصلی و پایه های جاکفشی کرم خش از جنس چوب راش می باشد و سایر قسمت ها از ام دی اف ساخته شده است.در ساخت جاکفشی کرم خش از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی هر کدام را بدانید.

انواع روکش های چوبی در ساخت جاکفشی کرم خش استفاده می شود که یکی از آن ها می تواند روکش گردو باشد.روکش گردو لایه نازکی از چوب گردو است که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد و جلوه جاکفشی کرم خش را دو چندان می کند.

در ساخت جاکفشی کرم خش از رنگ پولیشی استفاده شده است که ضد خش می باشد و از کیفیت و شفافیت بالایی برخوردار است.رنگ پولیشی باعث نگهداری از سطوح جاکفشی کرم خش نیز می شود.همچنین جاکفشی کرم خش در دو سایز 90 و 110 طراحی شده است و دارای رنگ های سفید صدفی و سفید یخچالی و قهوه ای و معرق کاری می باشد.

جاکفشی کرم خش سایز کوچک 12 عدد کفش بزرگسال و جاکفشی کرم خش سایز بزرگ 20 عدد کفش بزرگسال ظرفیت دارد و بنابر درخواست مشتری می توان یکی از طبقه های آن را متحرک ساخت.

در نمونه معرق جاکفشی کرم خش ابتدا روکش معرق توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست درون روکش کاوازینکو مونتاژ می شود.روکش کاوازینکو ایتالیایی از کیفیت و شفافیت بسیار بالایی برخوردار است. روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

در صورت ایجاد لکه بر روی جاکفشی کرم خش می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.جاکفشی کرم خش به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که علاوه بر جلوه به خصوصی که به جاکفشی کرم خش می دهد سبب کیفیت بالای جاکفشی نیز می شود.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوبی/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات جاکفشی

سایز 110
رنگ معرق-کرم خش-طلایی و انواع رنگ ها
جنس روکش بدون روکش

محصولات مرتبط