بارگیری...

جلو مبلی مربع

بازدید : 9213

دسته بندی : میز عسلی


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
ابعاد صفحه: 110 سانتی متر در 110 سانتی متر
ابعاد فضای مورد نیاز: 115 سانتی متر در 115 سانتی متر
ارتفاع: 55 سانتی متر
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 4,950,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

جلو مبلی مربع از به روز ترین روکش دنیا که همان روکش کاوازینکو می باشد ساخته شده است.جلو مبلی مربع از جنس چوب راش و ام دی اف ساخته شده است چوب راش و ام دی اف از مقاومت و شکل پذیری بالایی برخوردار می باشند.اسکلت اصلی و پایه های جلو مبلی مربع از چوب راش ساخته شده است.در ساخت جلو مبلی مربع از چوب روس و راش می توان استفاده کرد و شما می توانید با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش ویژگی هر کدام را بدانید.

روکش کاوازینکو از شفافیت و کیفیت بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو برخوردار می باشد و باعث کیفیت جلو مبلی مربع شده است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.جلو مبلی مربع را با انواع میز تلویزیون معرق، آینه کنسول، جاکفشی و ویترین می توان ست کرد.جلو مبلی مربع به روش سیلر، کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود. ادغام رنگ و نجاری باعث کیفیت بالا و همچنین شفافیت جلو مبلی مربع می شود.

همچنین جلو مبلی مربع دارای سایز های 80 در 80 نیز می باشد.جلو مبلی مربع دارای رنگ بندی قهوه ای، سفید، معرق نیز می باشد.در نمونه معرق جلو مبلی مربع ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس توسط دست مونتاژ می شود.انواع روکش های چوبی در قسمت مقالات می توانید مطالعه بفرمایید.یکی از روکش هایی که در ساخت جلو مبلی مربع استفاده می شود روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است و جلوه به خصوصی به جلو مبلی مربع می دهد.

رنگ به کار رفته در جلو مبلی مربع رنگ پولیشی است که از نوع ضد خش می باشد.رنگ پولیشی علاوه بر نگهداری از سطوح باعث شفافیت جلو مبلی مربع نیز می شود. در صورت ایجاد لکه بر روی جلو مبلی مربع می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات میز عسلی

سایز 100*100
رنگ سفید طلایی کرم خش معرق
جنس روکش روکش کاوازینکو
تعداد 1 عدد