بارگیری...

جلو مبلی مربع

بازدید : 13463

دسته بندی : میز عسلی


ارسال به سراسر کشور
ابعاد صفحه: 110 سانتی متر در 110 سانتی متر
ابعاد فضای مورد نیاز: 115 سانتی متر در 115 سانتی متر
ارتفاع: 55 سانتی متر


قیمت: 4,950,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

جلو مبلی مربع از به روز ترین روکش دنیا که همان روکش کاوازینکو می باشد ساخته شده است..در ساخت جلو مبلی مربع از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که در برابر حشرات و قارچ چوب مقاوم می باشند. شما می توانید با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش ویژگی هر کدام را بدانید.

روکش کاوازینکو از شفافیت و کیفیت بالایی نسبت به روکش های ملچ و آکاژو برخوردار می باشد و باعث کیفیت جلو مبلی مربع شده است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

جلو مبلی مربع را با انواع میز تلویزیون معرق، آینه کنسول، جاکفشی و ویترین می توان ست کرد.جلو مبلی مربع به روش سیلر، کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود. ادغام رنگ و نجاری باعث کیفیت بالا و همچنین شفافیت جلو مبلی مربع می شود.

همچنین جلو مبلی مربع دارای سایز های 80 در 80 نیز می باشد.جلو مبلی مربع دارای رنگ بندی قهوه ای، سفید، معرق نیز می باشد.در نمونه معرق جلو مبلی مربع ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس توسط دست مونتاژ می شود.

انواع روکش های چوبی در قسمت مقالات می توانید مطالعه بفرمایید.یکی از روکش هایی که در ساخت جلو مبلی مربع استفاده می شود روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است و جلوه به خصوصی به جلو مبلی مربع می دهد.

رنگ به کار رفته در جلو مبلی مربع رنگ پولیشی است که از نوع ضد خش می باشد.رنگ پولیشی علاوه بر نگهداری از سطوح باعث شفافیت جلو مبلی مربع نیز می شود. در صورت ایجاد لکه بر روی جلو مبلی مربع می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات میز عسلی

سایز 100*100
رنگ سفید طلایی کرم خش معرق
جنس روکش روکش کاوازینکو
تعداد 1 عدد