بارگیری...

میز تلویزیون ناودانی روکشی 150

بازدید : 10146

دسته بندی : میز تلویزیون


ارسال به سراسر کشور
ابعاد:
طول:150
عرض:45
ارتفاع:55

شماره تماس:
09154444590


قیمت: 7,000,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   09154444590

میز تلویزیون ناودانی روکشی از جنس چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.اسکلت اصلی و پایه های میز تلویزیون ناودانی روکشی از جنس چوب راش می باشد.چوب راش در برابر عوامل خارجی از مقاومت بالایی برخوردار است و همین امر باعث مقاومت و طول عمر بالای میز تلویزیون ناودانی روکشی شده است.

روکش ام دی اف در ساخت میز تلویزیون ناودانی روکشی برای قسمت هایی مانند کشوهای میز استفاده می شود. در ساخت میز تلویزیون ناودانی روکشی از چوب های روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید ویژگی های آن ها را بررسی کنید.

در ساخت میز تلویزیون ناودانی روکشی از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

میز تلویزیون ناودانی روکشی در رنگ های سفید، کرم خش، طلایی و معرق نیز طراحی شده است.در نمونه معرق میز تلویزیون ناودانی روکشی ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

بر روی بدنه میز تلویزیون ناودانی روکشی از رنگ پولیشی استفاده شده است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و علاوه بر نگهداری از سطوح، باعث استقامت بیشتر میز تلویزیون ناودانی روکشی نیز شده است.همچنین در آخرین مرحله ساخت میز تلویزیون ناودانی روکشی به روش سیلر،کیلر و پلی استر بر روی میز تلویزیون رنگ آمیزی می شود.نجاری حرفه ای و رنگ آمیزی دقیق سبب جلوه هر چه بیشتر میز تلویزیون ناودانی روکشی می شود.

انواع روکش های چوب که در ساخت میز تلویزیون ناودانی روکشی استفاده می شود را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.یکی از روکش هایی که می تواند در ساخت میز تلویزیون ناودانی روکشی مورد استفاده قرار بگیرد روکش گردو می باشد که قهوه ای مایل به تیره می باشد و رگه هایی که در آن وجود دارد باعث جلوه به خصوص آن شده است.

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح میز تلویزیون ناودانی روکشی کافیست چند دقیقه صبر کنید تا لکه بصورت کامل بخار شود و از بین برود.شما می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب برای از بین بردن لکه های چوب اقدام کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات میز تلویزیون

سایز 150-170
رنگ طلایی-قهوه ای-نقاشی-کرم خش- معرق-روکشی
جنس چوب چوب راش و ام دی اف

محصولات مرتبط