بازدید : 7638


قیمت: 9,900,000 تومان

دسته بندی : کنسول

ارسال به سراسر کشور
ارتفاع:92
طول:155
عرض:50
شماره تماس:
09154444590کنسول سه درب ناودانی معرق از روکش کاوازینکو ایتالیایی ساخته شده است.کنسول سه درب ناودانی معرق دارای ست های ویترین، جاکفشی و جلو مبلی و میز تلویزیون می باشد.کنسول سه درب ناودانی معرق دارای رنگ بندی سفید، طلایی ومعرق می باشد.

کنسول سه درب ناودانی معرق از ترکیب چوب های راش و ام دی اف ساخته شده است.ام دی اف و چوب راش دارای مقاومت و شکل پذیری بالایی می باشند.کلاف های کنسول سه درب ناودانی معرق شامل اسکلت اصلی و پایه ها از جنس چوب راش ساخته شده است.کنسول سه درب ناودانی معرق را می توان از چوب روس و راش نیز ساخت که برای اطلاع از ویژگی هر کدام می توانید مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.

انواع روکش های چوب که می توان در ساخت کنسول سه درب ناودانی معرق به کار برد را می توانید در صفحه مقالات مطالعه بفرمایید.یکی از روکش هایی که می توان در ساخت کنسول سه درب ناودانی معرق استفاده کرد روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است و جلوه آینه کنسول را دو چندان می کند.

کنسول سه درب ناودانی معرق به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که این روش به روزترین روش رنگ آمیزی می باشد که سبب شفافیت و همچنین کیفیت بالای کنسول سه درب ناودانی معرق می شود.رنگ آمیزی در کنار نجاری حرفه ای سبب جلوه و زیبایی هر چه بیشتر آینه کنسول معرق شده است.

روکش کاوازینکو مورد استفاده در ساخت کنسول سه درب ناودانی معرق نسبت به سایر روکش های موجود در بازار مانند روکش آکاژو، ملچ و ... از شفافیت و کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.روکش آکاژو از لحاظ قیمت بسیار ارزان تر از روکش کاوازینکو ایتالیایی است و همچنین از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

همچنین بر روی بدنه کنسول سه درب ناودانی معرق رنگ پولیشی ضد خش قرار گرفته است.رنگ پولیشی از کنسول سه درب ناودانی معرق را در برابر ضربه نگهداری می کند و همچنین باعث شفافیت کنسول سه درب ناودانی معرق نیز می شود.

کنسول سه درب ناودانی معرق از روکش معرق ساخته  شده است.روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود. در صورت ایجاد لکه بر روی کنسول سه درب ناودانی معرق می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید. همچنین شما می توانید انواع کنسول سه درب ناودانی معرق را در مقاله آینه کنسول معرق مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط