بارگیری...

مبل شیک و لاکچری بارسلون

بازدید : 2712

کد محصول : 14014

دسته بندی : مبلمان


مبل شیک و فوق العاده لاکچری بارسلون
ارسال به سراسر کشور

با توجه به نوسانات قیمت ، جهت استعلام با شماره زیر تماس بگیرید :
09154444590
امکان ارسال فیلم و عکس از روند تولید سفارش شما فراهم است .
با 3 سال ضمانت نامه کتبی ( گارانتی ) و 5 سال خدمات پس از فروش

این مبل در حالت استاندارد هشت نفره (3+3+1+1) میباشد.


قیمت: 54,000,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

بر روی قسمت های چوبی مبل شیک و لاکچری بارسلون می توان از انواع روکش های چوب استفاده کرد. روکش گردو یکی از روکش هایی می باشد که می توان استفاده کرد.همچنین قسمت های چوبی مبل بارسلون به روش پوست پلیش و پلی استری رنگ آمیزی می شوند که جلوه خاصی به مبل شما می دهد .

در ساخت پایه های مبل شیک و لاکچری بارسلون از چوب راش استفاده شده است که در برابر قارچ و حشرات چوب خوار مقاوم است و دارای طول عمر بالایی می باشد.همچنین کلاف مبل راحتی بارسلون از جنس چوب روس نراد می باشد.

مبل راحتی بارسلون در تعداد هشت نفره (3+3+1+1)  طراحی و تولید شده است که با توجه به تعداد مورد نیاز شما قابل تغییر است .زیر کف مبل شیک و لاکچری بارسلون برای دوام بیشتر کف نشیمن مبل، از نوار کشی های ویژه استفاده شده است.

قسمت کف مبل راحتی مدل بارسلون از  اسفنج 30 و 35 کیلویی ویژه ( یورولوکس ) استفاده شده است.اسفنج یورولوکس از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و در برابر گود شدن و فرورفتگی و غیره از مقاومت بالایی برخوردار است.

از دیگر قابلیت های مبل شیک و لاکچری بارسلون مکانیزم دار بودن آن است. به راحتی میتوان مبل بارسلون را به حالت تخت خواب تغییر داد و این یکی از آپشن های خاص آن است که از دو طرف دسته ها و پشت حالت ریلی دارد و می توان آن را با باز کردن مکانیزم ها به تخت خواب تبدیل کرد .

پارچه استفاده شده در مبل راحتی سیدی از بهترین و با کیفیت ترین پارچه های موجود در بازار در جنس های ترک ، چینی و ایرانی می باشد و دارای رنگ بندی های متنوع و زیبایی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

تفاوت چوب روس و راش/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

سیلر،کیلر و پلی استر/www.seyediwood.ir