بارگیری...

آینه و کنسول دو درب کشودار

بازدید : 7709

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور
ارتفاع:92
طول:155
عرض:48
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 13,800,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در ساخت آینه و کنسول دو درب کشودار از رنگ پولیشی استفاده شده است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و سبب نگهداری و شفافیت آینه و کنسول دو درب کشودار می شود.آینه و کنسول دو درب کشودار در طرح های روکشی، معرق و سفید ساخته شده است.در نمونه معرق آینه و کنسول دو درب کشودار ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

آینه و کنسول دو درب کشودار در ابعاد تک درب و سه درب و چهار درب طراحی شده است. همچنین دارای ست ویترین و جاکفشی و میز ال سی دی می باشد.انواع روکش های چوب که در ساخت آینه و کنسول دو درب کشودار می توان استفاده کرد را می توانید در قسمت مقالات سایت مطالعه کنید.یکی از این روکش ها روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد.

همچنین در نمونه معرق آینه و کنسول دو درب کشودار از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است که نسبت به روکش های ملچ و آکاژو بسیار باکیفیت می باشد و جلوه به خصوصی به آن بخشیده است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.آینه و کنسول دو درب کشودار به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که کیفیت بالایی به آینه کنسول می دهد.در صورتی که بر روی سطوح آینه و کنسول دو درب کشودار لکه ایجاد شد می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

در ساخت آینه و کنسول دو درب کشودار از چوب های روس و راش و سایر چوب ها می توان استفاده کرد و با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید از ویژگی هر کدام مطلع شوید.همچنین انواع آینه و کنسول دو درب کشودار را در مقاله آینه کنسول معرق می توانید مشاهده کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط