بارگیری...

آینه و کنسول دو درب کشودار

بازدید : 4011

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
ارتفاع:92
طول:155
عرض:48
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 6,880,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

آینه و کنسول دو درب کشودار از ترکیب چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.چوب راش از مقاومت بالایی در برابر حشرات چوب خوار و سایر عوامل خارجی برخوردار است.کلاف های آینه و کنسول دو درب کشودار که شامل پایه ها و اسکلت اصلی می باشد از چوب راش ساخته شده است.

در ساخت آینه و کنسول دو درب کشودار از رنگ پولیشی استفاده شده است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و سبب نگهداری و شفافیت آینه و کنسول دو درب کشودار می شود.آینه و کنسول دو درب کشودار در طرح های روکشی، معرق و سفید ساخته شده است.در نمونه معرق آینه و کنسول دو درب کشودار ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

آینه و کنسول دو درب کشودار در ابعاد تک درب و سه درب و چهار درب طراحی شده است. همچنین دارای ست ویترین و جاکفشی و میز ال سی دی می باشد.انواع روکش های چوب که در ساخت آینه و کنسول دو درب کشودار می توان استفاده کرد را می توانید در قسمت مقالات سایت مطالعه کنید.یکی از این روکش ها روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد.

همچنین در نمونه معرق آینه و کنسول دو درب کشودار از روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است که نسبت به روکش های ملچ و آکاژو بسیار باکیفیت می باشد و جلوه به خصوصی به آن بخشیده است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.آینه و کنسول دو درب کشودار به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که کیفیت بالایی به آینه کنسول می دهد.

در صورتی که بر روی سطوح آینه و کنسول دو درب کشودار لکه ایجاد شد می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.در ساخت آینه و کنسول دو درب کشودار از چوب های روس و راش و سایر چوب ها می توان استفاده کرد و با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید از ویژگی هر کدام مطلع شوید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط