بارگیری...

میز ال سی دی ناودانی 170

بازدید : 15325

دسته بندی : میز تلویزیون


میز ال سی دی ناودانی
ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد
طول: 170
ارتفاع: 55
عرض: 45
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 7,800,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   09154444590

میز ال سی دی ناودانی از روکش کاوازینکو ساخته شده است که روکش کاوازینکو نسبت به روکش ملچ و آکاژو بسیار با کیفیت تر و از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

انواع روکش های چوبی و کاربرد آن ها در قسمت مقالات سایت موجود می باشد.یکی از روکش هایی که در ساخت میز ال سی دی ناودانی 170 استفاده می شود روکش گردو می باشد که با داشتن رگه های طبیعی چوب گردو جلوه به خصوصی به میز ال سی دی ناودانی 170 داده است.

جنس میز ال سی دی ناودانی از ترکیب چوب راش و ام دی اف می باشد.چوب راش در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم می باشد.کلاف های میز ال سی دی ناودانی شامل پایه ها و اسکلت اصلی از چوب راش تشکیل شده است که مقاومت بالایی به میز ال سی دی ناودانی بخشیده است.

از روکش ام دی اف برای ساخت قسمت هایی از میز ال سی دی ناودانی 170 همچون کشوها استفاده می شود. در ساخت میز ال سی دی ناودانی 170 چوب های روس و راش قابل استفاده می باشند که می توانید برای اطلاع از ویژگی های هر کدام مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.

در ساخت میز ال سی دی ناودانی از روکش معرق استفاده شده است.روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش میخورد سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.بر روی سطوح میز ال سی دی ناودانی 170 رنگ پولیشی قرار گرفته است که نقش نگهداری و شفافیت بیشتر میز ال سی دی ناودانی 170 را برعهده دارد.

میز ال سی دی ناودانی 170 برای تلویزیون های 50 تا 60اینچ مناسب می باشد.همچنین میز ال سی دی ناودانی 170 دارای ست ویترین ، آینه کنسول و جاکفشی نیز می باشد.انواع میز تلویزیون در جنس، طرح ها و رنگ های مختلف طراحی شده است.

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح میز ال سی دی ناودانی 170 می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها از بین ببرید.میز ال سی دی ناودانی 170 به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با تلفیق نجاری و رنگ آمیزی جلوه به خصوصی به میز تلویزیون معرق می دهد.

برای مشاهده انواع میز تلویزیون معرق می توانید مقاله میز تلویزیون معرق را مطالعه کنید.همچنین  برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوبی/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات میز تلویزیون

سایز 170
رنگ قهوه ای-سفید کرم خش- طلایی
جنس چوب ترکیب چوب راش و ام دی اف و روکش کاوازینکو

محصولات مرتبط