بارگیری...

میز ال سی دی ناودانی 170

بازدید : 18631

دسته بندی : میز تلویزیون


ارسال به تمام نقاط کشور

طول: 170
ارتفاع: 55
عرض: 45


قیمت: 9,000,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

میز ال سی دی ناودانی از روکش کاوازینکو ساخته شده است که روکش کاوازینکو نسبت به روکش ملچ و آکاژو بسیار با کیفیت تر و از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

انواع روکش های چوبی و کاربرد آن ها در قسمت مقالات سایت موجود می باشد.یکی از روکش هایی که در ساخت میز ال سی دی ناودانی 170 استفاده می شود روکش گردو می باشد که با داشتن رگه های طبیعی چوب گردو جلوه به خصوصی به میز ال سی دی ناودانی 170 داده است.

در ساخت میز ال سی دی ناودانی 170 چوب های روس و راش قابل استفاده می باشند که می توانید برای اطلاع از ویژگی های هر کدام مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.همچنین در ساخت میز ال سی دی ناودانی از روکش معرق استفاده شده است.

روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش میخورد سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.بر روی سطوح میز ال سی دی ناودانی 170 رنگ پولیشی قرار گرفته است که نقش نگهداری و شفافیت بیشتر میز ال سی دی ناودانی 170 را برعهده دارد.

میز ال سی دی ناودانی 170 برای تلویزیون های 50 تا 60اینچ مناسب می باشد.همچنین میز ال سی دی ناودانی 170 دارای ست ویترین ، آینه کنسول و جاکفشی نیز می باشد.انواع میز تلویزیون در جنس، طرح ها و رنگ های مختلف طراحی شده است.

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح میز ال سی دی ناودانی 170 می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها از بین ببرید.میز ال سی دی ناودانی 170 به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با تلفیق نجاری و رنگ آمیزی جلوه به خصوصی به میز تلویزیون معرق می دهد.

برای مشاهده انواع میز تلویزیون معرق می توانید مقاله میز تلویزیون معرق را مطالعه کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

مشخصات میز تلویزیون

سایز 170
رنگ قهوه ای-سفید کرم خش- طلایی
جنس چوب ترکیب چوب راش و ام دی اف و روکش کاوازینکو

محصولات مرتبط