بازدید : 6755


قیمت: 6,800,000 تومان

دسته بندی : کنسول

ارسال به سراسر کشور

طول ۷۵
ارتفاع ۹۶
عرض ۴۸

شماره تماس:
09154444590کنسول تک درب ناودانی معرق از چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.کلاف های کنسول تک درب از جنس چوب راش می باشد و شامل پایه ها و اسکلت اصلی کنسول می باشد.کنسول تک درب ناودانی معرق در رنگ های سفید، کرم خش و قهوه ای طراحی شده است.کنسول تک درب ناودانی معرق دارای ست جاکفشی،ویترین و میز تلویزیون می باشد.

کنسول تک درب ناودانی معرق ابتدا روکش معرق آن به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس با استفاده از دست مونتاژ می شود.انواع روکش های چوب که می توان در ساخت کنسول تک درب ناودانی معرق استفاده کرد را می توانید در قسمت مقالات مطالعه کنید.یکی از روکش های مورد استفاده در ساخت کنسول تک درب ناودانی معرق روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد.

کنسول تک درب ناودانی معرق از روکش کاوازینکو ایتالیایی ساخته شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی دارای جلوه بالایی است و شفافیت بالایی به کنسول تک درب ناودانی بخشیده است.همچنین روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از شفافیت بالاتری برخوردار است.همچنین می توان در ساخت کنسول تک درب ناودانی معرق از چوب روس و راش استفاده کرد که در مقاله تفاوت چوب روس و راش به توضیح آن ها پرداخته ایم.

همچنین در ساخت کنسول تک درب ناودانی معرق از رنگ پولیشی ضد خش استفاده شده است.رنگ پولیشی باعث شفافیت و نگهداری از سطوح کنسول تک درب ناودانی معرق می شود.در صورت ایجاد لکه بر روی کنسول تک درب ناودانی معرق می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

کنسول تک درب ناودانی معرق به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود.ترکیب رنگ آمیزی مدرن و نجاری حرفه ای سبب کیفیت و جلوه هر چه بیشتر کنسول تک درب ناودانی معرق شده است و نسبت به کارهای مشابه از کیفیت و دوام بالاتری برخوردار می باشد. برای مشاهده انواع کنسول تک درب ناودانی معرق می توانید مقاله آینه کنسول معرق را مشاهده کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن های ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط