بازدید : 13445


قیمت: 8,100,000 تومان

دسته بندی : کنسول

ارسال به سراسر کشور
ارتفاع:97
طول:120
عرض:48
شماره تماس:
09154444590کنسول دو درب بغل خمره در رنگ های سفید طلایی ،قهوه ای و معرق طراحی شده است.روکش معرق به کار رفته در نمونه معرق کنسول دو درب بغل خمره ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس توسط دست مونتاژ می شود.

روکش به کار رفته در کنسول دو درب بغل خمره از نوع روکش کاوازینکو ایتالیایی می باشد.روکش کاوازینکو از به روزترین روکش های دنیا می باشد که نسبت به روکش های آکاژو و ملچ از شفافیت بالایی برخوردار می باشد و دچار پوسیدگی نمی شود.اما روکش آکاژو مات هست و ممکن است بعد از چند وقت به علت خشک بودن روکش پوسیده شود.

کنسول دو درب بغل خمره از چوب های راش و ام دی اف ساخته شده است.چوب راش و ام دی اف از مقاومت بالایی در برابر عوامل خارجی برخوردار هستند.اسکلت اصلی و پایه های کنسول دو درب بغل خمره از چوب راش ساخته شده است.از روکش ام دی اف در ساخت کنسول دو درب بغل خمره برای قسمت هایی همچون کشوها و درب ها استفاده شده است.

در ساخت کنسول دو درب بغل خمره از چوب های روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقالعه تفاوت های چوب روس و راش می توانید از ویژگی های هر کدام مطلع شوید.

بر روی بدنه کنسول دو درب بغل خمره حدود 3 میلیمتر رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و نقش نگهداری و شفافیت بدنه کنسول دو درب بغل خمره را برعهده دارد.کنسول دو درب بغل خمره دارای ست میز تلویزیون معرق نیز می باشد که با ست کردن آن ها جلوه خاصی به منزل می دهند.

انواع روکش های چوب که در ساخت کنسول دو درب بغل خمره می توان استفاده کرد را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.روکش گردو یکی از آن روکش ها می باشد که در ساخت کنسول دو درب بغل خمره استفاده شده است و رگه های طبیعی چوب باعث جلوه به خصوص آن شده است.در مراحل آخر ساخت کنسول دو درب بغل خمره به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که ترکیب نجاری و رنگ آمیزی جلوه به خصوصی به آینه کنسول معرق می دهد.

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح کنسول دو درب بغل خمره کافیت چند دقیقه صبر کنید تا لکه بخار شود و کاملا از بین برود.در صورت پاک نشدن لکه می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.برای مشاهده انواع آینه کنسول می توانید مقاله آینه کنسول معرق را مشاهده کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط