بارگیری...

کنسول دو درب بغل خمره

بازدید : 16365

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور
با بهترین کیفیت (شرکتی)

ارتفاع:97
طول:120
عرض:48


قیمت: 11,200,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

کنسول دو درب بغل خمره در رنگ های سفید طلایی ،قهوه ای و معرق طراحی شده است.روکش معرق به کار رفته در نمونه معرق کنسول دو درب بغل خمره ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس توسط دست مونتاژ می شود.

روکش به کار رفته در کنسول دو درب بغل خمره از نوع روکش کاوازینکو ایتالیایی می باشد.روکش کاوازینکو از به روزترین روکش های دنیا می باشد که نسبت به روکش های آکاژو و ملچ از شفافیت بالایی برخوردار می باشد و دچار پوسیدگی نمی شود.اما روکش آکاژو مات هست و ممکن است بعد از چند وقت به علت خشک بودن روکش پوسیده شود.

در ساخت کنسول دو درب بغل خمره از چوب های روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت های چوب روس و راش می توانید از ویژگی های هر کدام مطلع شوید.

بر روی بدنه کنسول دو درب بغل خمره حدود 3 میلیمتر رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و نقش نگهداری و شفافیت بدنه کنسول دو درب بغل خمره را برعهده دارد.کنسول دو درب بغل خمره دارای ست میز تلویزیون معرق نیز می باشد که با ست کردن آن ها جلوه خاصی به منزل می دهند.

انواع روکش های چوب که در ساخت کنسول دو درب بغل خمره می توان استفاده کرد را می توانید در قسمت مقالات مشاهده کنید.روکش گردو یکی از آن روکش ها می باشد که در ساخت کنسول دو درب بغل خمره استفاده شده است و رگه های طبیعی چوب باعث جلوه به خصوص آن شده است.در مراحل آخر ساخت کنسول دو درب بغل خمره به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که ترکیب نجاری و رنگ آمیزی جلوه به خصوصی به آینه کنسول معرق می دهد.

در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح کنسول دو درب بغل خمره کافیت چند دقیقه صبر کنید تا لکه بخار شود و کاملا از بین برود.در صورت پاک نشدن لکه می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.برای مشاهده انواع آینه کنسول می توانید مقاله آینه کنسول معرق را مشاهده کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط