بارگیری...

کنسول سه درب بغل خمره

بازدید : 10678

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور
با بهترین کیفیت (شرکتی)

ارتفاع:97
طول:152
عرض:48
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 14,900,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

کنسول سه درب بغل خمره در رنگ های سفید، طلایی و معرق طراحی شده است.کنسول سه درب بغل خمره در سایز دو درب نیز موجود می باشد.روکش به کار رفته در کنسول سه درب بغل خمره روکش کاوازینکو می باشد . روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از شفافیت و کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.در ساخت کنسول سه درب بغل خمره از چوب روس و راش می توان استفاده کرد.برای اطلاع از ویژگی های هر کدام می توانید مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.

در ساخت کنسول سه درب بغل خمره از روکش معرق استفاده شده است که ابتدا به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شودانواع روکش های چوب  در ساخت کنسول سه درب بغل خمره استفاده می شود که یکی از آن ها روکش گردو می باشد.روکش گردو لایه نازکی از چوب گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است و زیبایی منحصر به فر به کنسول سه درب بغل خمره می دهد.

رنگ به کار رفته در کنسول سه درب بغل خمره رنگ پولیشی می باشد که علاوه بر شفافیت باعث نگهداری از سطوح نیز می شود.کنسول سه درب بغل خمره دارای ست میز تلویزیون نیز می باشد.در صورت ایجاد لکه بر روی کنسول سه درب بغل خمره می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

همچنین کنسول سه درب بغل خمره به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که به روز ترین روش رنگ آمیزی می باشد و سبب کیفیت بالا در آینه کنسول می شود.برای مشاهده انواع کنسول سه درب بغل خمره می توانید مقاله آینه کنسول معرق را مشاهده کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط