بارگیری...

کنسول سه درب بغل خمره

بازدید : 5663

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
ارتفاع:97
طول:152
عرض:48
شماره تماس:
09154444590


قیمت: 7,700,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154444590 تماس بگیرید

کنسول سه درب بغل خمره در رنگ های سفید، طلایی و معرق طراحی شده است.کنسول سه درب بغل خمره در سایز دو درب نیز موجود می باشد.روکش به کار رفته در کنسول سه درب بغل خمره روکش کاوازینکو می باشد . روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از شفافیت و کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

جنس کنسول سه درب بغل خمره از چوب راش و ام دی اف می باشد.چوب راش و ام دی اف از مقاومت بالا و همچنین شکل پذیری بالایی برخوردار می باشند.در ساخت کنسول سه درب بغل خمره از چوب روس و راش می توان استفاده کرد.برای اطلاع از ویژگی های هر کدام می توانید مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.

در ساخت کنسول سه درب بغل خمره از روکش معرق استفاده شده است که ابتدا به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شودانواع روکش های چوب  در ساخت کنسول سه درب بغل خمره استفاده می شود که یکی از آن ها روکش گردو می باشد.روکش گردو لایه نازکی از چوب گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است و زیبایی منحصر به فر به کنسول سه درب بغل خمره می دهد.

رنگ به کار رفته در کنسول سه درب بغل خمره رنگ پولیشی می باشد که علاوه بر شفافیت باعث نگهداری از سطوح نیز می شود.کنسول سه درب بغل خمره دارای ست میز تلویزیون نیز می باشد.در صورت ایجاد لکه بر روی کنسول سه درب بغل خمره می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط