بارگیری...

کنسول سه درب بغل خمره کشودار

بازدید : 13643

دسته بندی : کنسول


کنسول سه درب بغل خمره کشودار
ارسال به سراسر کشور

ارتفاع:96
طول:150
عرض:48


قیمت: 14,500,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

کنسول سه درب بغل خمره کشودار در دو مدل معرق و روکشی طراحی شده است.در نمونه های معرق کنسول سه درب بغل خمره کشودار برش روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر انجام می شود وسپس توسط دست مونتاژ می شود. در ساخت کنسول سه درب بغل خمره کشودار از چوب روس و راش می توان استفاده کرد و می توانید برای اطلاع از جزئیات این دو چوب مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.

در نمونه های روکشی کنسول سه درب بغل خمره کشودار از روکش کاوازینکو استفاده میشود. روکش کاوازینکو به روکش فرآوری نیز مشهور است وزیبایی و کیفیت به خصوصی به محصول میدهد.انواع روکش های چوب در ساخت کنسول سه درب بغل خمره کشودار استفاده می شود که یکی از آن ها روکش گردو می باشد.روکش گردو دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد که جلوه زیبایی به آینه کنسول می دهد.

روکش کاوازینکو ایتالیایی به کار رفته در ساخت کنسول سه درب بغل خمره کشودار نسبت به روکش های ملچ و آکاژو و نموه ترکیه ای روکش کاوازینکو از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و کیفیت مطلوبی ندارد.کنسول سه درب بغل خمره کشودار به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که شفافیت آن دو چندان می شود.

کنسول سه درب بغل خمره کشودار دارای رنگ های قهوه ای ، سفید صدفی و کرم خش و انواع رنگ های پتینه به سفارش مشتری می باشد.بر روی سطح کنسول سه درب بغل خمره کشودار رنگ پولیشی که ضد خش می باشد قرار گرفته است.رنگ پولیشی باعث نگهداری از سطوح کنسول سه درب بغل خمره کشودار و همچنین شفافیت آن می شود.در صورت ایجاد لکه بر روی بدنه کنسول سه درب بغل خمره کشودار می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

کنسول سه درب بغل خمره کشودار دارای ست میز تلویزیون، جاکفشی و ویترین می باشد.همچنین برای مشاهده انواع کنسول سه درب بغل خمره کشودار می توانید مقاله آینه کنسول معرق را مشاهده کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چرا چوب استفاده کنیم(1)/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط