بارگیری...

کنسول سه درب ناودانی روکشی

بازدید : 7932

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور

ارتفاع:90
طول:155
عرض:48


قیمت: 13,400,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

کنسول سه درب ناودانی از روکش گردو ساخته شده است.روکش گردو از شفافیت بالایی برخوردار است و نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از کیفیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.همچنین در ساخت کنسول سه درب ناودانی از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که برای اطلاع از ویژگی های آن ها می توانید مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید.

بر روی سطح کنسول سه درب ناودانی حدود 3 میلیمتر رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضدخش می باشد و از سطوح کنسول سه درب ناودانی نگهداری می کند و شفافیت به خصوصی به کنسول سه درب ناودانی می دهد.کنسول سه درب ناودانی به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود که با تلفیق نجاری و رنگ آمیزی کیفیت آینه کنسول دو چندان شده است.

آینه و کنسول سه درب ناودانی در رنگ های معرق، قهوه ای،سفید و طلایی طراحی شده است و همچنین انواع رنگ پتینه با توجه به سفارش مشتری موجود می باشد.انواع روکش های چوب که می توان در ساخت  کنسول سه درب ناودانی استفاده کرد را می توانید در قسمت مقالات مطالعه بفرمایید.

در نمونه معرق کنسول سه درب ناودانی ابتدا روکش معرق توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.کنسول سه درب ناودانی دارای ست میز ال سی دی ،جاکفشی و میز جلو مبلی می باشد.

در صورت ایجاد لکه بر روی بدنه کنسول سه درب ناودانی می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.برای مشاهده انواع کنسول سه درب ناودانی می توانید مقاله آینه کنسول معرق را مشاهده کنید.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط