بازدید : 12291


قیمت: 6,900,000 تومان

دسته بندی : میز تلویزیون

ارسال رایگان به سراسر کشور

طول 150
ارتفاع 55
عمق 45

شماره تماس :
09154444590میز ال سی دی بغل خمره روکشی 150 از جنس  چوب راش و ام دی اف ساخته شده است. چوب راش از مقاومت بالایی برخوردار است و در برابر حشرات چوب خوار نیز مقاوم بوده به همین دلیل میز ال سی دی بغل خمره روکشی 150 از طول عمر بالایی برخوردار است.

از روکش ام دی اف برای ساخت قسمت هایی از میز ال سی دی بغل خمره روکشی 150 همچون کشو ها استفاده می شود. در ساخت میز ال سی دی بغل خمره روکشی 150 از چوب روس و راش می توان استفاده کرد که با مطالعه مقاله تفاوت چوب روس و راش می توانید تفاوت هر کدام را بدانید.

در ساخت میز ال سی دی بغل خمره روکشی 150 از روکش کاوازینکو استفاده شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های آکاژو و ملچ و ... از کیفیت و شفافیت بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

انواع روکش های چوبی و ویژگی های هر کدام را می توانید در قسمت مقالات سایت مطالعه بفرمایید.یکی از روکش های چوبی که در میز ال سی دی بغل خمره روکشی 150 استفاده می شود، روکش گردو می باشد که دارای رگه های طبیعی چوب می باشد و جلوه به خصوصی به میز تلویزیون داده است.

رنگ به کار رفته در میز ال سی دی بغل خمره روکشی 150 رنگ پولیشی می باشد که علاوه بر نگهداری و شفافیت سطوح، ضد خش نیز می باشد.میز ال سی دی بغل خمره روکشی 150 در رنگ های سفید، کرم خش و معرق نیست ساخته شده است.در نمونه معرق ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

میز ال سی دی بغل خمره روکشی 150 برای تلویزیون تا 50 اینچ مناسب می باشد.با توجه به طراحی منحصر به فرد آن جلوه زیبایی به منزل شما می دهد.انواع میز تلویزیون با توجه به جنس و روکش را می توانید در قسمت مقالات سایت مطالع بفرمایید.همچنین در مقاله میز تلویزیون معرق انواع مدل های میز ال سی دی بغل خمره روکشی 150را مشاهده کنید.

همچنین در صورت ایجاد لکه بر روی سطوح میز ال سی دی بغل خمره روکشی 150 می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.میز ال سی دی بغل خمره روکشی 150 به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود.ادغام رنگ آمیزی با نجاری جلوه به خصوصی به میز تلویزیون می دهد.

برای مشاهده نحوه معرق کاری کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چوب راش/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش معرق/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

دستگاه لیزر/www.seyediwood.ir

نحوه معرق کاری/www.aparat.com

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

تمیز کردن لکه های چوب/www.seyediwood.ir

انواع روکش های چوبی/www.seyediwood.ir

مشخصات فنی

میز ال سی دی بغل خمره روکشی 150

مشخصات میز تلویزیون

سایز 150
رنگ
جنس چوب روکش گردو

mohsen شنبه 20 اردیبهشت 1399

خیلی زیباست

پاسخ مدیر به mohsen شنبه 20 اردیبهشت 1399

لطف دارید.

محصولات مرتبط