بارگیری...

کنسول چهار درب ناودانی گردویی

بازدید : 8004

دسته بندی : کنسول


ارسال به سراسر کشور
با بهترین کیفیت (شرکتی)

ارتفاع:93
طول:190
عرض:48

شماره تماس:
09154444590


قیمت: 15,500,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09154444590

تلفن ثابت :   05137297085

در ساخت کنسول چهار درب ناودانی گردویی که از روکش گردو ساخته شده است، از چوب های روس و راش می توان استفاده کرد که هر کدام ویژگی های مرتبط با خود را دارند.برای اطلاع از ویژگی چوب روس و راش می توانید مقاله تفاوت چوب روس و راش را مطالعه کنید و از جزئیات آن ها مطلع شوید.

کنسول چهار درب ناودانی گردویی در سایز سه درب نیز طراحی شده است.کنسول دو درب بغل خمره ای در رنگ های کرم خش، طلایی،قهوه ای و معرق نیز طراحی شده است.انواع روکش های چوب می توان در ساخت کنسول دو درب بغل خمره ای استفاده کرد که یکی از آن ها روکش گردو است که دارای رگه های طبیعی چوب گردو می باشد.

در نمونه ی معرق کنسول چهار درب ناودانی گردویی ابتدا روکش معرق توسط دستگاه لیزر برش می خورد سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.همچنین در نمونه معرق کنسول دو درب بغل خمره ای روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی نسبت به روکش های ملچ، آکاژو و ملامینه و ... از کیفیت و شفافیت بسیار بالاتری برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

بر روی سطح کنسول دو درب بغل خمره ای رنگ پولیشی به کار رفته است که باعث جلوه هر چه بیشتر کنسول دو درب بغل خمره ای می شود و همچنین رنگ پولیشی ضدخش می باشد .در صورت ایجاد لکه بر روی کنسول دو درب بغل خمره ای می توانید با استفاده از روش های تمیز کردن لکه های چوب آن ها را از بین ببرید.

کنسول دو درب بغل خمره ای به روش سیلر،کیلر و پلی استر رنگ آمیزی می شود.این روش رنگ آمیزی جز به روزترین روش هاست که پس از طی مراحل مختلف سبب کیفیت و شفافیت بالای آینه کنسول می شود.همچنین تلفیق نجاری حرفه ای و این روش رنگ آمیزی نیز کیفیت کنسول دو درب بغل خمره ای را دوچندان کرده است.برای مشاهده انواع کنسول دو درب بغل خمره ای می توانید مقاله آینه کنسول معرق را مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

روکش آکاژو/www.seyediwood.ir

محصولات مرتبط